Biuletyn Informacji Publicznej  Gmina Goszczyn  www.goszczyn.com.pl
Dane
Gmina
Urząd Gminy
Tablica ogłoszeń
Informacje o naborach
Komunikaty sadownicze
Organy
Rada
Komisje Rady
Interpelacje radnych
Wójt
Prawo lokalne
Statut Gminy
Sesje Rady
Uchwały Rady
Zarządzenia Wójta
Mienie gminy
Budżet
Podatki i opłaty
Zaopatrzenie w wodę i odbiór ścieków
Zagospodarowanie przestrzenne
Gospodarka odpadami
Ochrona Środowiska
Strategia rozwoju
Oświata
Pozostałe
Inne
Jednostki pomocnicze
Jednostki organizacyjne
Stowarzyszenia i związki członkowskie
Przetargi
Wybory
RODO
Oświadczenia majątkowe
Informacje nieudostępnione
Wykaz danych o środowisku
Serwis
Skrzynka Podawcza
Wyszukiwarka
Redakcja Biuletynu
Instrukcja obsługi
Rejestr zmian
Statystyka odwiedzin
 Komisje Rady strona główna 

Komisje Rady
Komisje Rady - kadencja 2018-2023

 

KOMISJA REWIZYJNA:

  •  Pietrusiński Maksymilian - przewodniczący,
  •  Piotrowski Łukasz,
  •  Zasiewska Jolanta,
  •  Kowalczyk Grzegorz.
  •  Pruszkowski Andrzej.

 KOMISJA BUDŻETOWO - FINANSOWA i ROZWOJU:

  •  Bednarski Henryk,
  •  Zasiewska Jolanta,
  •  Gawot Piotr,
  •  Białkowski Krzysztof.

 KOMISJA KULTURY, OŚWIATY i SPRAW SOCJALNYCH:

  •  Wiśniewska Aneta,
  •  Klaus Renata,
  •  Zasiewska Jolanta,
  •  Białkowski Łukasz.

 KOMISJA ROLNICTWA, OCHRONY MIENIA SPOŁECZNEGO i OCHRONY ŚRODOWISKA:

  •  Okrasa Andrzej,
  •  Białkowski Łukasz,
  •  Kowalczyk Grzegorz,
  •  Pruszkowski Andrzej,
  •  Piórkowski Przemysław.

 KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI:

  •  Piotrowski Łukasz,
  •  Białkowski Krzysztof,
  •  Gawot Piotr.
 
Data wprowadzenia informacji 2019-03-11 11:25:35 Informację zaktualizowano 2019-03-11 11:35:09, wprowadzający: Jadwiga Strączewska

KOMISJA REWIZYJNA:

1 Maksymilian Pietrusiński -  Przewodniczący Komisji 
2 Leopold Mruk - Zastępca przewodniczącego Komisji 
3 Sławomir Mruk - Członek Komisji 
4 Jacek Krupiński - Członek Komisji 
5 Sławomir Górzyński - Członek Komisji 

KOMISJA BUDŻETOWO - FINANSOWA i ROZWOJU:

1 Zaranek Andrzej - Przewodniczący Komisji 
2 Sylwester Stępień - Zastępca przewodniczącego Komisji 
3 Piotr Gawot - Członek Komisji 
4 Grzegorz Piwowarski - Członek Komisji 

KOMISJA KULTURY, OŚWIATY i SPRAW SOCJALNYCH:

1 Renata Klaus - Przewodniczący Komisji
2 Grzegorz Lenarcik - Zastępca przewodniczącego Komisji 
3 Andrzej Okrasa - Członek Komisji 

KOMISJA ROLNICTWA, OCHRONY MIENIA SPOŁECZNEGO i OCHRONY ŚRODOWISKA:

1 Adam Pietrusiński - Przewodniczący Komisji 
2 Jan Urbańczyk - Zastępca przewodniczącego Komisji 
3 Tomasz Grzegorczyk- Członek Komisji 

 
Data wprowadzenia informacji 2009-07-06 13:04:02 Informację zaktualizowano 2015-11-13 11:36:36, wprowadzający: Jadwiga Strączewska
wersja do druku